YHTEYSTIEDOT

Osoite

Noise House Oy
Ilveskaari 11 K
01900 Nurmijärvi

Y-tunnus: 1466673-5

Verkkolaskutusosoite

003714666735
003708599126 (Liaison)

Laskutusohjeet (PDF)

Katso yhteystietomme alla

MYYNTITIIMI

Kimmo Kemppainen

Myyntijohtaja

0400 551 026
kimmo.kemppainen@noisehouse.fi


 TAPAHTUMATEKNIIKKA

Tero Arnberg

Osastopäällikkö


0400 692 373
tero.arnberg@noisehouse.fi

Jyri Jänönen

Tekninen tuottaja


 0400 419 918 

jyri.janonen@noisehouse.fi

Mauno Oikarinen

Tekninen tuottaja


041 319 3989
mauno.oikarinen@noisehouse.fi

Zode Enkelinen

Logistiikkatyöntekijä


044 986 7527
zode.enkelinen@noisehouse.fi

 ESITYSTEKNIIKKA

Olli Lahtinen

Osastopäällikkö


045 102 3975
olli.lahtinen@noisehouse.fi

Joni Väätäinen

Projektipäällikkö


040 516 0889
joni.vaatainen@noisehouse.fi

Antti Aallos

AV-asentaja


040 527 5157
antti.aallos@noisehouse.fi

 MUU HENKILÖKUNTA

Heidi Gerkman

Assistentti

 
heidi.gerkman@noisehouse.fi

Tom Linden

Palvelupäällikkö, ohjelmapalvelut


045 616 0784
tom.linden@noisehouse.fi

Perttu Peltomaa

Talousjohtaja


0400 707 427
perttu.peltomaa@noisehouse.fi

Simo Suurla

Kehitysjohtaja


0400 955 899
simo.suurla@noisehouse.fi

Ota yhteyttä

Ota meihin yhteyttä koskien mitä vain yritykseemme tai palveluihimme liittyvää.

Teemme parhaamme vastataksemme viestiisi mahdollisimman pian.

Lähetä